22 травня у Львові відбудеться черговий Embedded Lviv TechTalk. У доповідях експертів GlobalLogic будуть розкриті актуальні питання embedded-розробки*.
QEMU+Rasbperry Pi. Володимир Шиманський та Ігор Каплинський (GlobalLogic, Київ).
Ця презентація буде присвячена типовій задачі embedded-розробки — створенню ПЗ для ще не існуючого «заліза». Для вирішення проблеми автори пропонують використовувати емулятор QEMU, за необхідності розширюючи його підтримкою нових платформ і пристроїв. Розробники розкажуть про приклад із власної практики. Вони емулювали в QEMU популярний комп’ютер Raspberry Pi, додавши до віртуального пристрою підтримку акселерометра. Потім створена під емулятор програма для візуалізації роботи акселерометра була легко перенесена і запущена на реальному пристрої Raspberry Pi.
System Test Automation for Embedded Devices. Юрій Козак та Ігор Семочко (GlobalLogic, Львів).
Доповідь буде присвячена автоматизації системного тестування у вбудованих пристроях. Йтиметься про непростий випадок: автоматизоване тестування системи, що одночасно є "True Real Time«-системою, виконується не на PC і не містить дебаг-порта. Розробники розкажуть про приклад із власної практики.
Security Vulnerabilities: Heartbleed & Buffer Overflow. Назар Мота (GlobalLogic, Львів).
Ви, напевно, знаєте про найсерйознішу цьогорічну проблему у сфері інтернет-безпеки — Heartbleed. Цю помилку в OpenSSL експерти описують як катастрофічну: «На шкалі від 1 до 10 Heartbleed отримує 11 балів». Переповнення буфера — одна з найпростіших, але разом із тим найпоширеніших точок вразливості. Доповідь Назара Моти буде присвячена реальному прикладу того, як не слід писати код.
*У програмі можливі зміни.
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.
Крім виступів спікерів, на вас чекають networking-party з фуршетом та розіграш призів серед найактивніших слухачів.
Контактна особа: Юлія Поліковська yuliia.polikovska@globallogic.com